Semináře

UPOZORNĚNÍ !

V SOUČASNÉ DOBĚ NEJSOU ŽÁDNÉ SEMINÁŘE OTEVŘENY.

Biblická hebrejština

Výuka základů hebrejštiny zahrnující symboliku, četbu, gramatiku. Cílem je schopnost samostatně číst a být schopný porozumět textu. Jde o hebrejštinu biblickou, která se liší od současného "ivritu". Používáme učebnice od rabiho Richarda Federa a částečně též i Jacoba Weingreena. Cena a bližší info na vyžádání.

Základy šamanismu

Šamanismus je nejstarší "náboženství" světa, ze kterého vycházejí všechny ostatní náboženské systémy. V tomto dvoudenním kurzu si vysvětlíme principy šamanismu, nelezneme své totemové zvíře, spustíme se do dolního světa a naučíme se naslouchat své intuici. Cena a bližší info na vyžádání.

Očistné rituály pro posílení vlastní integrity

Očistné rituály slouží k upevnění své pozice, psychickému očištění sebe i svého okolí. Na tomto kurzu si probereme a předvedeme základní existující rituály, z nichž si budete moci vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje, či na jeho základu si sestavit svůj vlastní jedinečný. Cena a bližší info na vyžádání.

Magická adaptace aneb vyvážená osobnost jako tvůrčí síla

Na tomto kurzu si probereme, jakými stupni musí osobnost člověka projít, aby se stala celistvou a silnou, tedy takovou, která je pevná ve svých základech, řídící svůj vlastní život.  Cena a bližší info na vyžádání.

Talismany a pantakly

Na tomto kurzu se účastníci naučí jak správně sestavit svůj vlastní pantakl (vše-zahrnující). Nakonečný: "Věci -dole- zhotovené za určitých podmínek mohou proto vyvíjet vliv na věci -nahoře-, tj. na svět astrálu, přitahovat jaksi jeho síly a jeho prostřednictvím ovlivňovat průběh dění, odehrávajícího se -dole-. V podstatě tu tedy jde o poutání magických sil na určité předměty, což se děje rituálním způsobem a za odpovídajících astrologických korespondencí." Cena a bližší info na vyžádání.

Obrana proti černé magii

Intenzivní kurz obrany proti jakýmkoliv útokům (i nevědomým) na člověka a jeho psychiku. Psychicko-magické útoky se používají již od dob asyrské říše (cca -2500). Na kurzu se budou probírat druhy napadení, projevy, pravidla, prevence, verbální ochrana, symboly, ochranné rostliny, magické zbraně, očistné rituály atd. Cena a bližší info na vyžádání.

Sigilární magie

Kurz teorie i praxe sigilární magie. Po absolvování tohoto celodenního kurzu bude účastník schopen sám působit na realitu pomocí této velmi dobře fungující a nenáročné techniky. Cena a bližší info na vyžádání.

Aktuality

23.3.2019

 

26.3.2018

booked.net

 

13.9.2016

Spuštěno: 26.3.2018

Flag Counter

 

12.9.2016

Grafický radix ZDE!  Měsíční fáze ZDE!  Herbář ZDE!