Tarot

Druidský tarot

Druidský tarot kombinuje přírodní spiritualitu Wicca a Druidů. Vytvořili ji známí druidové Philip a Stephanie Carr-Gomm a umělec Will Worthington.

Erotica Tarot

Tarot Erotica ".. zvedající plášť, ukrývající věčnou energii smyslné moci.". Tarot vytvořila umlěkyně Lori Walls na základě přesvědčení, že vášeň a láska jsou nejsilnější energií pohánějící nás všechny v polaritě Psyché a Eros. 

H.P. Lovecraft Tarot

78 karet na motivy světa H.P.Lovecrafta. 

Tarot Sarravalle Sesia

Tato tarotová sada z konce 19. století byla vyrobena anonymním umělcem a publikována v Serravalle-Sesia v Itálii v roce 1880. Vydavatelem je pravděpodobně Fratelli Avondo. Obrázky jsou inspirovány dřívější sadou, kterou v roce 1835 vytvořil rytec Carlo Dellarocca. Karty mají jemné detaily s množstvím starého šarmu a barvy, kostýmy a pozadí jsou krásně podrobné. Čísla na kartách jsou zobrazena ve všech čtyřech rozích.

Tarot Minchiate Etruria

Unikátní tarotový soubor obsahující 97 karet, mezi nimiž je také 12 znamení zodiaku a 4 základní elementy. Tarot byl vytvořen neznámým autorem kolem roku 1725 v Itálii.

Grand Jeu de l Oracle des Dames

Tarot Epyptien, "Le Grand Jeu de l'Oracle des Dames", 1870. Designed by G. Regamey, publ. by Delarue, France. Etteilla III pattern. 

Originální Marseille tarot

Marseille tarot z roku 1870. Nejedná se o reprodukci, ale o původní oskenované karty legendárního tarotu. 
 

Astromytologický tarot

Astromytologický tarot má 52 karet na čtení podobně jako balíček obyčejných hracích karet a 2 další karty pro muže a ženy. Tento tarot je styl Lenormand a je založen na řecké a egyptské mytologii.

Steampunk tarot

Steampunk Tarot je založen na tarotu Rider-Waite. Je ilustrován anglickou umělkyní Aly Fell. Tmavě zbarvené karty mají realistickou kombinaci viktoriánského prostředí, magie a mechaniky v tarotových scénách. Svět steampunku vám nabízí fantastické prostředí, do něhož můžete zasadit své příběhy, a tarotové karty vám je pomohou vyprávět. 

Etteilla tarot

Etteilla Tarot je reprodukcí tarotových karet z devatenáctého století založené na tarotech, které vytvořila Etteilla, jako první tarot výhradně pro divinární použití.

Decameron tarot

Decameron Tarot je určen pouze pro dospělé. Cílem je ukázat lásku bez tajemství s muži a ženami v mnoha a různých sexuálních pozicích. Vytvořili: Giacinto Gaudenzi, Luciano Spadanuda.

Dali universal tarot

Dali Universal Tarot byl údajně vytvořen samotným Salvadorem Dalim v sedmdesátých létech. Karty byly publikovány ve dvou edicích: vzácná edice vylepšená zlatem a standardní. Vytvořil Juan Llarch, Salvador Dali.

Art Nouveau tarot

Krásný tarot vytvořený italským umělcem jménem Antonella Castelli. Tarot připomíná obrazy Alfonse Muchy.

Alchymický tarot

Alchymický tarot vytvořil známý umělec-mystik Robert Michael. Uvědomil si, že symbolické obrazy v alchymistických textech jsou nápadně zaměnitelné s tarotovými trumfy. Alchymistický tarot zobrazuje proces mystické transformace, transmutaci a hledání dokonalosti.

Hentai goetic tarot (oracle)

Obskurní a nepříliš povedený tarot s pečetěmi goetických duchů.

Papusův tarot

V roce 1909 vydal, Papus (Gerard Encausse) Le Tarot Divinatoire, který obsahoval Goulinatovu velkou arkánu a 56 karet malé arkány od Etteilly, okultisty 18. století.

Tarot ceremoniální magie

Tarot sestavený samotným Lon Milo DuQuette. Tarot synteticky propojuje základní pilíře magie: astrologii, henochiánskou magii a goetii. Mimo jiné jsou na kartách zobrazeny tyto informace: cesta Stromu života, jméno génia i protigénia, tatvy, henochiánské atributy, tabuli sjednocení, živly, andělské entity aj. 

Hermetický tarot Zlatého úsvitu

Hermetický tarot založený na práci řádu Zlatý úsvit. Podrobnosti a symboly jednotlivých karet odhalují mnohé z fungování a myšlení řádu z přelomu 19.a 20. století. Karty mají prvky astrologické, kabalistické, andělské, geomantické, numerické aj. 

Aktuality

23.3.2019

 

26.3.2018

booked.net

 

13.9.2016

Spuštěno: 26.3.2018

Flag Counter

 

12.9.2016

Grafický radix ZDE!  Měsíční fáze ZDE!  Herbář ZDE!