Grand Jeu de l Oracle des Dames

Tarot Epyptien, "Le Grand Jeu de l'Oracle des Dames", 1870. Designed by G. Regamey, publ. by Delarue, France. Etteilla III pattern. 

Další obsah této kategorie

Druidský tarot

Druidský tarot kombinuje přírodní spiritualitu Wicca a Druidů. Vytvořili ji známí druidové Philip a Stephanie Carr-Gomm a umělec Will Worthington.

Erotica Tarot

Tarot Erotica ".. zvedající plášť, ukrývající věčnou energii smyslné moci.". Tarot vytvořila umlěkyně Lori Walls na základě přesvědčení, že vášeň a láska jsou nejsilnější energií pohánějící nás všechny v polaritě Psyché a Eros. 

H.P. Lovecraft Tarot

78 karet na motivy světa H.P.Lovecrafta. 

Tarot Sarravalle Sesia

Tato tarotová sada z konce 19. století byla vyrobena anonymním umělcem a publikována v Serravalle-Sesia v Itálii v roce 1880. Vydavatelem je pravděpodobně Fratelli Avondo. Obrázky jsou inspirovány dřívější sadou, kterou v roce 1835 vytvořil rytec Carlo Dellarocca. Karty mají jemné detaily s množstvím starého šarmu a barvy, kostýmy a pozadí jsou krásně podrobné. Čísla na kartách jsou zobrazena ve všech čtyřech rozích.

Tarot Minchiate Etruria

Unikátní tarotový soubor obsahující 97 karet, mezi nimiž je také 12 znamení zodiaku a 4 základní elementy. Tarot byl vytvořen neznámým autorem kolem roku 1725 v Itálii.

Originální Marseille tarot

Marseille tarot z roku 1870. Nejedná se o reprodukci, ale o původní oskenované karty legendárního tarotu. 
 

Astromytologický tarot

Astromytologický tarot má 52 karet na čtení podobně jako balíček obyčejných hracích karet a 2 další karty pro muže a ženy. Tento tarot je styl Lenormand a je založen na řecké a egyptské mytologii.

Steampunk tarot

Steampunk Tarot je založen na tarotu Rider-Waite. Je ilustrován anglickou umělkyní Aly Fell. Tmavě zbarvené karty mají realistickou kombinaci viktoriánského prostředí, magie a mechaniky v tarotových scénách. Svět steampunku vám nabízí fantastické prostředí, do něhož můžete zasadit své příběhy, a tarotové karty vám je pomohou vyprávět. 

Etteilla tarot

Etteilla Tarot je reprodukcí tarotových karet z devatenáctého století založené na tarotech, které vytvořila Etteilla, jako první tarot výhradně pro divinární použití.

Decameron tarot

Decameron Tarot je určen pouze pro dospělé. Cílem je ukázat lásku bez tajemství s muži a ženami v mnoha a různých sexuálních pozicích. Vytvořili: Giacinto Gaudenzi, Luciano Spadanuda.

Dali universal tarot

Dali Universal Tarot byl údajně vytvořen samotným Salvadorem Dalim v sedmdesátých létech. Karty byly publikovány ve dvou edicích: vzácná edice vylepšená zlatem a standardní. Vytvořil Juan Llarch, Salvador Dali.

Art Nouveau tarot

Krásný tarot vytvořený italským umělcem jménem Antonella Castelli. Tarot připomíná obrazy Alfonse Muchy.

Alchymický tarot

Alchymický tarot vytvořil známý umělec-mystik Robert Michael. Uvědomil si, že symbolické obrazy v alchymistických textech jsou nápadně zaměnitelné s tarotovými trumfy. Alchymistický tarot zobrazuje proces mystické transformace, transmutaci a hledání dokonalosti.

Hentai goetic tarot (oracle)

Obskurní a nepříliš povedený tarot s pečetěmi goetických duchů.

Papusův tarot

V roce 1909 vydal, Papus (Gerard Encausse) Le Tarot Divinatoire, který obsahoval Goulinatovu velkou arkánu a 56 karet malé arkány od Etteilly, okultisty 18. století.

Tarot ceremoniální magie

Tarot sestavený samotným Lon Milo DuQuette. Tarot synteticky propojuje základní pilíře magie: astrologii, henochiánskou magii a goetii. Mimo jiné jsou na kartách zobrazeny tyto informace: cesta Stromu života, jméno génia i protigénia, tatvy, henochiánské atributy, tabuli sjednocení, živly, andělské entity aj. 

Hermetický tarot Zlatého úsvitu

Hermetický tarot založený na práci řádu Zlatý úsvit. Podrobnosti a symboly jednotlivých karet odhalují mnohé z fungování a myšlení řádu z přelomu 19.a 20. století. Karty mají prvky astrologické, kabalistické, andělské, geomantické, numerické aj. 

Aktuality

23.3.2019

 

26.3.2018

booked.net

 

13.9.2016

Spuštěno: 26.3.2018

Flag Counter

 

12.9.2016

Grafický radix ZDE!  Měsíční fáze ZDE!  Herbář ZDE!