Magická hůlka z kosti

Magická hůlka vyrobená na zakázku. Popis a fotky tohoto zvláštního předmětu v detailu.

Hůlka je vyrobena z kosti divokého zvířete nelezené ve skalní rozsedlině v lese. Do morkové dutiny vložen kořen české velmi silné rostliny (podsvětí), dále 15 plodů určité vzácné a podivuhodné české rostliny a další kořen z jiné uctívané české rostliny (nebe). Dutina je uzavřena dalšími dvěma menšími kůstkami. Celá hůlka je napuštěna třezalkovým olejem. Je opatřena koženým řemínkem pro nošení na krku jako silový amulet. Všechny použité materiály jsou čistě přírodní, sbírané a (či) zpracované osobně zhotovitelem bez použití jakékoliv syntetické chemické látky. Rituálně posvěceno.

Vyrobil: Dóv

 

 

Další obsah této kategorie

Magické zrcadlo

Zrcadlo vyrobené vyrobené jedním z členů LuZS během několikadenního semiánáře výroby a rituální praxe s magickými zrcadly v listopadu 2014.

Složitý fluidický kondenzátor

Výroba složitého rostlinného fluidického kondenzátoru dle Fr. Bardona. FK slouží k přitažení a hromadění (kondenzaci) planetárních (či jiných) sil. Složení, postup a výsledek v detailu. 

Magický deník v renesanční vazbě

Magický deník vyrobený tradiční renesanční měkkou vazbou s pergamenovou obálkou šitou přímo k hřbetu zpevněnému pruhem silné kůže či dřevěným plátkem. Obálka zahrnutá a opatřená koženým zámkem. Vyrobil: Dóv. Foto v detailu.

Magický deník v gotické vazbě

Magický deník v gotické vazbě s pravými vazy, dřevěnými deskami, potahem z kůže a ručně šitým kapitálkem. Vyrobil: Dóv. Foto v detailu.

Aktuality

26.3.2018

booked.net

 

15.9.2016
14.9.2016
13.9.2016 Spuštěno: 26.3.2018

Flag Counter