Složitý fluidický kondenzátor

Výroba složitého rostlinného fluidického kondenzátoru dle Fr. Bardona. FK slouží k přitažení a hromadění (kondenzaci) planetárních (či jiných) sil. Složení, postup a výsledek v detailu. 

Výroba probíhala během celovíkendového setkání mimo Jihlavu. Veškeré rostliny, které byly dotupné v místě byly natrhány těstně před samotnou výrobou. Zbytek obsarali členové LZS. 

Složení: kořen anděliky, listy šalvěje, lipový květ, slupky okurek, květy nebo listy akátu, heřmánek, listy akátu, květy/listy/kořen lilie, skořice, kopřivové listí, máta peprná, topolové listí, květy/listy fialek, listy/kůra vrba, tabák.

POSTUP VÝROBY
Od každé rostliny bylo do kovové nádoby dáno cca po hrsti a zalito cca 7 L čisté studánkové vody. Vařeno na otevřeném ohni zhruba 6 H. Posléze ponecháno přes noc venku stále namočené. Zbytek: 0,5 L tmavě hnědé voňavé husté olejovité tekutiny. Smícháno s 0,5 L alkoholu a rozděleno mezi účastníky rovným dílem. 

Kondenzátor byl již mnohokrát úspěšně použit při talismanické magii (napouštění pergamenu), rituální invokaci (napouštění signatury) či výrobě magických pomůcek. 

Vyrobil: členové Lóže u Zeleného slunce

 

 

 

Další obsah této kategorie

Magické zrcadlo

Zrcadlo vyrobené vyrobené jedním z členů LuZS během několikadenního semiánáře výroby a rituální praxe s magickými zrcadly v listopadu 2014.

Magická hůlka z kosti

Magická hůlka vyrobená na zakázku. Popis a fotky tohoto zvláštního předmětu v detailu.

Magický deník v renesanční vazbě

Magický deník vyrobený tradiční renesanční měkkou vazbou s pergamenovou obálkou šitou přímo k hřbetu zpevněnému pruhem silné kůže či dřevěným plátkem. Obálka zahrnutá a opatřená koženým zámkem. Vyrobil: Dóv. Foto v detailu.

Magický deník v gotické vazbě

Magický deník v gotické vazbě s pravými vazy, dřevěnými deskami, potahem z kůže a ručně šitým kapitálkem. Vyrobil: Dóv. Foto v detailu.

Aktuality

26.3.2018

booked.net

 

15.9.2016
14.9.2016
13.9.2016 Spuštěno: 26.3.2018

Flag Counter